Mërzitet Almeda pas këtij dëmi që u bë

Një anije-cisternë shkatërroi në mënyrë spektakolare një rezidencë luksoze në gjirin e Bosforit, në Turqi. Anija gjigante malteze “Vitaspirit” preku dhe bëri të pabanueshme vilën luksoze “Hekimbasi Salih Efendi”, në Stamboll që u ndërtua në vitin 1861.

ShowBiz

28/04/2018 20:00

E pikërishtë këtë vilë e vizitoi Almeda Abazi, shkruan lajmi.net

Ajo ka shkuar në Turqi pas prezantimit të mbrëmshëm në DËS dhe ka vizituar vilën duke publikuar edhe videot nga dëmi i shkaktuar.

E për këtë shkatërrim, Almeda ndjehet shumë e mërzitur!/Lajmi.net/

screenshot_5 screenshot_4 screenshot_2