Merr vëmendje vallëzimi provokues i Vesa Lumës në ‘TikTok’

Vesa Luma është këngëtarja shqiptare që prej disa kohësh nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor. Këngëtarja ka vite prej kur është shpërngulur në Zelandën e Re, bashkë me bashkëshortin e saj dhe djalin, shkruan lajmi.net. Por, përtej kësaj, ajo është tejet aktive përmes postimeve në rrjete sociale. Së fundmi, ajo u ka treguar…

ShowBiz

17/08/2022 08:10

Vesa Luma është këngëtarja shqiptare që prej disa kohësh nuk ka sjellur ndonjë projekt të ri muzikor.

Këngëtarja ka vite prej kur është shpërngulur në Zelandën e Re, bashkë me bashkëshortin e saj dhe djalin, shkruan lajmi.net.

Por, përtej kësaj, ajo është tejet aktive përmes postimeve në rrjete sociale.

Së fundmi, ajo u ka treguar ndjekësve se ka nisur një kurs vallëzimi, pasi ka publikuar imazhe nga realizimi i një koreografie në një sallë kërcimi.

Nën ngjyrat e kuqe, Luma është shfaqur në video duke bërë disa lëvizje provokuese, ndërsa ka vënë në plan të parë linjat e saj të trupit, të cilat kanë marrë vëmendje./Lajmi.net/

@lumavesa #red mood everybody 🤘 #foryou #foryourpage ♬ I See Red – Everybody Loves An Outlaw