Merkel nudo? Dalin fotot që turpërojnë kancelaren gjermane

Angela Merkel është një prej grave më të pushtetshme në botë.

Bota

04/06/2020 14:08

Si asnjë tjetër, ajo ka arritur ta bëjë Gjermaninë një super fuqi botërore.

Por, në disa raste nuk kanë munguar as sulmet e mediave nga gruas së hekurt.

Mediat e huaja kanë risjellë në vëmendje disa foto, ku shihet një grua nudo dhe pretendohet se ajo është Merkel, transmeton Tch.

Imazhet bardhezi tregojnë një grup vajzash nudo, teksa ecin nudo rreth e rrotull.

Njëra prej vajzave ka flokë të shkurtër dhe ka ngjashmëri të frikshme Merkel.

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për të, por zyra e kancelares nuk e ka mohuar që ajo është Merkel.