Merkato – Lajmi.net
 • Ylli i madh i thotë ‘JO’ Juventusit

  Marcelo duket se ka vendosur rreth të ardhmes së tij.

  23 April, 2019

 • Kjo nuk pritej: Pochettino, trajner i Chelseas?

  Barazimi i mbrëmshëm ndaj Burnleyt, e ka lëkundur edhe një herë pozitën e Maurizio Sarrit te Chelsea.

 • ‘Ciao’ Gattuso, Milan gjen super trajnerin e ri

  Gennaro Gattuso po i shijon ndeshjet e fundit si trajner i Milanit.

 • Everton ia tregon Milanit çmimin e Richarlison

  Milan duket se e ka seriozisht transferimin e Richarlison nga Evertoni.

 • Chelsea e transferon Coutinhon vetëm nëse ndodhë kjo gjë

  Chelsea është duke tentuar ta anulojë vendimin e FIFA-s në CAS.

 • Revolucioni 500 milionësh: Hazard, Neymar e Pogba te Real Madrid

  Real Madrid në verë po planifikon të bëjë një revolucion të thellë në skuadër.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO