Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit – Lajmi.net
Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:43, 15 March 2019
Mentor Haziri kishte disa fjalë për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në "Kënga Magjike".

Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ndër të tjera është pyetur edhe për arsyen e vlerësimit me katër pikë, për MC Kreshën dhe Fifin në “Kënga Magjike”, meqë rast kishte edhe disa fjalë për dy artistët.

Ndiqen videon në linkun e mëposhtëm për të parë intervistën e plotë të Mentor Hazirit dhe për të kuptuar se çka tha për dy artistët. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO