Mentor Haziri për Fifin dhe Kreshën: Performanca më e dobët e festivalit

19:43 | 15 Mars 2019

Mentor Haziri kishte disa fjalë për performancën e Fifit dhe Mc Kreshës në “Kënga Magjike”.

Mentor Haziri ishte i ftuar në një intervistë për “Mirage”, ku rrëfeu të pathëna nga jeta private dhe ajo profesionale, shkruan lajmi.net.

Këngëtari ndër të tjera është pyetur edhe për arsyen e vlerësimit me katër pikë, për MC Kreshën dhe Fifin në “Kënga Magjike”, meqë rast kishte edhe disa fjalë për dy artistët.

Ndiqen videon në linkun e mëposhtëm për të parë intervistën e plotë të Mentor Hazirit dhe për të kuptuar se çka tha për dy artistët. /Lajmi.net/