Menaxheri i VIP-ave: Shifrat tregojnë se artistët gjatë verës fitojnë deri në 500 mijë euro me koncertet që bëjnë

Së fundmi në emisionin “Shqipëria Live” u diskutua lidhur me pagesën e artistëve për koncertet.

ShowBiz

07/06/2022 11:43

Të ftuar në këtë diskutim ishte menaxheri i VIP-ave, Alesio Alija dhe gazetari Flavio Qarri, shkruan lajmi.net

Ata tregonin shifra të majme parash që marrin artistët gjatë sezonit të verës me koncertet që bëjnë.

Ata shtuan se pagesa për një koncert arrin deri në 12 mijë euro dhe gjatë tërë verës artistët me koncertet që bëjnë arrijnë të fitojnë deri në 500 mijë euro. /Lajmi.net/

YouTube player