Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Menaxheri i BabaStars pranon urimin më të bukur për ditëlindje

8:19 | 23 Maj 2019

Dekorim Sahiti feston ditëlindjen.

Menaxheri i një prej grupeve më të përfolur e suksesshëm në vend, atik BabaStars, e ka pranuar urimin më të bukur me rastin e ditëlindjes, shkruan lajmi.net.

Bashkëshortja e vëllait të tij Valdrinit e ka publikuar në Instastory një imazh të Dekorit së bashku me mbesën dhe ka shkruar fjalët më të bukura pranë saj.

“Gëzuar ditëlindjen pë xhaxhain më të mirë në botë, të duam”, ka shkruar ajo.

Ndryshe Dekori është po ashtu një mik shumë i afërt i Getoar Selimit./Lajmi.net/