Melinda Ademi duket ‘bombastike’ në fotot e reja në Instagram

Këngëtarja simpatike Melinda Ademi shpesh ndanë me ndjekësit fotografi të saja. Ajo në çdo foto sesion padyshim që shkëlqen me bukurinë dhe elegancën që e karakterizon, shkruan lajmi.net Se fundi ka shpërndarë disa foto në Instagram, e veshur në fustan të bardhë. Ky fustan vendos në pah linjat perfekte trupore të artistes./Lajmi.net/   View this…

ShowBiz

24/05/2024 22:22

Këngëtarja simpatike Melinda Ademi shpesh ndanë me ndjekësit fotografi të saja.

Ajo në çdo foto sesion padyshim që shkëlqen me bukurinë dhe elegancën që e karakterizon, shkruan lajmi.net

Se fundi ka shpërndarë disa foto në Instagram, e veshur në fustan të bardhë.

Ky fustan vendos në pah linjat perfekte trupore të artistes./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MELINDA (@melindaademi)