Megi Pojani puthet me balerinën gjatë performancës në ‘Dancing With The Stars’

Megi Pojani njihet si një prej grave më tërheqëse dhe më të guximshme në skenën e showbizit shqiptar. Prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit të vallëzimit “Dancing With The Stars” dhe ka marrë vazhdimisht vëmendje me përformancat e saj. Një të tillë ajo e ka zhvilluar edhe mbrëmjen e djeshme (e premte). Ndryshe…

ShowBiz

03/12/2022 17:26

Megi Pojani njihet si një prej grave më tërheqëse dhe më të guximshme në skenën e showbizit shqiptar.

Prej javësh ajo është bërë pjesë e spektaklit të vallëzimit “Dancing With The Stars” dhe ka marrë vazhdimisht vëmendje me përformancat e saj.

Një të tillë ajo e ka zhvilluar edhe mbrëmjen e djeshme (e premte). Ndryshe nga herët e tjera kur përball kishte një balerin mashkull, Megi kësaj here perfomoi bashkë me një balerinë femër.

Megi dhe balerina e njohur, Lori Bala dhuruan performancë provokuese nën ritmin e këngës hit të Britney Spears “Baby One More Time”.

Dy vajzat madje edhe rikrijuan skenën e famshme të artistes amerikane që vite më parë në skenën i kishte dhuruar puthje yllit tjetër të muzikës, Madonna.

Megi dhe Lori pas përfundimit të performancës i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë e që u prite me duartrokitje nga publike dhe u vlerësuar me pikët maksimale nga pjesa më e madhe e jurisë.