Mediat turke shkruajnë për Era Istrefin, ja me kë e krahasojnë (Foto)

Pasi mediat serbe dhe kroate shkruan për Era Istrefin, duket se ajo ka arritur të depërtojë edhe në shtetin turk.

ShowBiz

28/01/2016 03:56

Mediat e këtij vendi raportojnë se Era është kombinim i dy këngëtareve me famë botërore.

Bëhet fjalë për Rihannën dhe Sian, të cilat, sipas onedio, mund të gjenden tek këngëtarja shqiptare, Era.

Ndryshe, Era është duke punuar për projekte të reja, të cilat pritet t’i publikoj gjatë muajve të ardhshme. /gazetaexpress

eras