Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Meda uron babanë për ditëlindje me këto fjalë

20:32 | 11 Nentor 2019

Sot babai i këngëtarit feston ditëlindjen.

Babai i Medës sot ka hyrë në një moshë të re dhe për këtë ditë të veçantë Meda nuk ka kursyer fjalët më të ëmbla për të atin i cili ka ndihmuar çdo hap të jetës, shkruan lajmi.net.

Ai një fotografie ku shfaqet me të atin i kishte bashkëngjitur edhe një urim ku shkruante

“Urime ditëlindja mbreti im, të dua shumë” këtij urimi iu bashkëngjitën edhe disa emra të tjerë të shoubizit duke. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

Happy birthday my king i love you❤️🎂💯

A post shared by Meda (@mehdin_pergjecaj) on