Të Infektuar: 56.412

Të Shëruar: 49.713

Të Vdekur: 1.420

Meda i falënderon të gjithë ata që e ngushëlluan pas vdekjes së tezes

15:30 | 26 Nentor 2020

Medës i ka vdekur një person shumë i dashur.

Këngëtari i njohur shqiptar, Meda, së fundmi është përballur me diçka shumë të pakëndshme, shkruan lajmi.net.

Ai humbi një person shumë të dashur, tezen e tij dhe mesazhet për ngushëllim nuk kanë munguar.

“Nga thellësia e zemrës ju falënderoj të gjithëve për ngushëllimet dhe fjalët e mira që mi keni dhënë me rastin e vdekjes së tezes time, ua kthefsha në gëzime, me respekt Meda”, ka shkruar Meda pranë postimit të një fotografie ku shihet së bashku me tezen e tij./Lajmi.net/