Të Infektuar: 57.317

Të Shëruar: 50.487

Të Vdekur: 1.447

Me veshjen e ngushtë dhe atraktive, Arbenita provokon ndjekësit e shtrirë në dysheme

16:57 | 2 Dhjetor 2020

Arbenita Ismajli i ka provokuar ndjekësit e saj.

Modelja e famshme shqiptare, derisa po e shikon lidhjen me reperin Fero, po angazhohet që të punoj me reklama e edhe të mbaj pranë vetes fansat e shumtë, shkruan lajmi.net.

E veshur me rroba sportive, modelja është shfaqur tejet seksi edhe në paraqitjen e saj të fundit.

E shtrirë në dysheme, Arbenita duket tejet atraktive derisa po reklamonte veshjet sportive. Ajo njihet edhe për stilin e veçantë edhe jashtë.

Arbenita në rrjete sociale publikon po ashtu momente romantike me Feron, ndërsa reperi preferon që ti mbajë këto momente private pasi edhe është larguar paksa nga rrjete sociale./Lajmi.net/