Me numër të vogël deputetësh, vazhdon seanca – Lajmi.net
Me numër të vogël deputetësh, vazhdon seanca
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 12:44, 14 September 2018
Është duke vazhduar seanca e ndërprerë të enjten në mungesë të kuorumit.

Edhe sot në seancë po marrin pjesë një numër i vogël deputetësh.

http://ëëë.kuvendikosoves.org/?cid=1,1029

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO