Më në fund mësohet data e lansimit të këngës së Sevenit dhe Tunës

22:29 | 11 Tetor 2018

Tashmë është bërë e ditur që ata po vijnë me duet.

Madje, i ditur u bë edhe fakti që në klipin e këngës së Sevenit dhe Tunës do të jetë modelja Vildane Zeneli, shkruan lajmi.net

Kurse, sonte u zbulua një detaj tjetër.

Fjala është për datën e lansimit të këtij projekti muzikor, e që do jetë nesër (e premte) ora 17:00.

Këtë gjë e ka bërë të ditur vet Seveni përmes një fotografie të hedhur në Instagram e padyshim  që të shumta ishin edhe komentet e fansave të cilët thoshin se mezi po e presin këtë projekt./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

Neser… #Maria 17:00

A post shared by Seven (@7saraci) on