Më në fund, Ledri Vula dhe Gashi do të sjellin këngën e re – Lajmi.net
Më në fund, Ledri Vula dhe Gashi do të sjellin këngën e re
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:59, 12 February 2019
Më në fund, dueti i shumëpritur po vjen.

Reperët, Ledri Vula dhe Gashi do ta lansojnë projektin e paralajmëruar para disa muajve, shkruan lajmi.net.

Është vetë Ledri, i cili solli një imazh me Gashin në Instagram teksa bëri të ditur se kënga do të publikohet me 15 shkurt.

“15.02 • THAT’S MINE”, ka shkruar Vula krahas fotos.

Ky bashkëpunim i Ledrit dhe Gashit besohet se do të mirëpritet nga publiku dhe fansat e shumtë që dyshja kanë. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

15.02 • THAT’S MINE

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO