Më në fund Big Basta e Vesa bashkë (FOTO)

Vesa Luma po përgatitet për emisionin e saj, e kjo ka bërë që ajo dhe Big Basta të qëndrojnë larg njëri tjetrit, ku ky i fundit nuk ka fshehur mallin që ndjente për Vesën, e më në fund ata sot janë parë bashkë

ShowBiz

22/04/2015 13:53

Dy emrat e njohur të skenës sonë, Big Basta e Vesa Luma pas disa ditësh që qëndruan larg njëri tjetrit, sot janë parë bashkë në kryeqytetin e Kosovës.

Është reperi i njohur ai i cili ka erdhur për ta parë të dashurën e tij. Ndërkaq Vesa është gati për risi, kështu të paktën bën me dije ajo vetë, nga ky vikend Vesën do ta shohim jo me këngë të re, por me një emision që do mbaj titullin ´E diela me Vesën´. lajmi.net

big1