“Me mu” nga Gold Ag, Greta dhe Eni Koçi e vjedhur nga kjo këngë rumune? – Lajmi.net
“Me mu” nga Gold Ag, Greta dhe Eni Koçi e vjedhur nga kjo këngë rumune?
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 17:50, 5 July 2018
"Tu", është kënga rumune nga Oana Radu, Dr Mako dhe Eli që është publikuar në vitin 2014.

E më pas erdhi edhe bashkëpunimi i motrave Koçi me reperin nga Presheva, Gold AG që sollën këngën “Me mu”, shkruan lajmi net.

Ky projekt është lansuar para disa viteve por që ka ngjajshmëri të madhe me këtë këngë rumune, madje fillimi është tërësisht i njejtë.

Kjo i bie që artistët nga Kosova kanë vjedhur këngën e këtyre artistëve, pasi është publikuar më herët.

Për më shumë lajmi.net, ju sjell këngët për t’i vlerësuar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO