Me këtë video, Teuta tregon si është një mbrëmje në shtëpinë e saj – Lajmi.net
Me këtë video, Teuta tregon si është një mbrëmje në shtëpinë e saj
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 23:05, 11 January 2019
Teuta Krasniqi këtë mbrëmje e ka kaluar bashkë me familjen e saj të ngushtë.

Teuta Krasniqi ka postuar disa video në profilin e saj në Instagram, në të cilat tregon se si është një mbrëmje në shtëpinë e saj, shkruan lajmi.net.

Aktorja po filmonte Adonisin teksa po bënte ushtrime bashkë me dy vajzat, Tarën dhe Kaian, mbi të.

Teuta po argëtohej në maksimum, teksa dy vogëlushet po kënaqeshin duke ushtruar bashkë me Adonisin.

Kujtojmë që Teuta Krasniqi ka mbyllur një vit të suksesshëm në karrierën e saj. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO