Me këtë veshje transparente, Enca Haxhia vizaton çdo pjesë të trupit

Është goxha aktive në projekte dhe koncerte të ndryshme.

ShowBiz

26/06/2018 18:48

Dhe tani, Enca Haxhia është bërë kryetemë e mediave rozë falë linjave trupore bombastike që posedon, shkruan lajmi net.

Linja këto që nuk heziton t’i shfaq edhe në rrjetet më të frekuentuara sociale, posaqërisht në atë Instagram, që ndiqet hiç më pak se nga 1 milion njerëz.

E pozat provokuese dhe paraqitjet e zjarrta që këngëtarja nga Shqipëria bën, pëlqehen dhe komentohen gjithnjë nga fansat e saj.

Në një që ka hedhur së fundmi, Haxhia duket shumë seksi gjersa ka të veshur një fustan transparent të zi, ku i vë në pah fizikun.

“Une me i fol, s’di a tkan lon ment ???‍♀️”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

“DUA”, është kënga e fundit e publikuar nga ajo ndërsa është në përgatitje të projekteve të reja që do i sjell në vijim. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BkfpQy9AxHa/?hl=en?&taken-by=enca