Me këtë imazh prekës, Dafina falënderon për urimet e ditëlindjes – Lajmi.net
Me këtë imazh prekës, Dafina falënderon për urimet e ditëlindjes
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:41, 17 April 2018
Dafina Zeqiri është një nga emrat më të suksesshëm të estradës sonë.

Këto ditë, këngëtarja ka festuar ditëlindjen, e cila ishte më e veçantë se shumë të tjera, shkruan lajmi.net.

Në kohën kur ishte duke festuar bashkë me miket e saj në një lokal në Nju Jork, Dafina u befasua nga i dashuri i saj, Jose, motra dhe shoqja e ngushtë.

Këtë moment e kishte publikuar në rrjete sociale, ku shihet e përlotur nga emocionet nga befasia që i është bërë.

Me një fotografi të ndarë nga festa, Dafina ka falënderuar të gjithë që e uruan me rastin e ditëlindjes, duke shkruar “Dëshiroj t’ju falënderoj shumë çdonjërin për të gjitha urimet e ditëlindjes, nga miqtë, familja, nga çdonjëri që dërguan dashuri. Ju vlerësoj të gjithëve”. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO