Me këta aktorë të njohur u takuan Marina dhe Geti në “Golden Globes” – Lajmi.net
Me këta aktorë të njohur u takuan Marina dhe Geti në “Golden Globes”
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 7:57, 8 January 2019
Geti dhe Marina tash e sa ditë po pushojnë në Las Vegas.

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi së fundi u ndalën në Beverly Hills, ku u mbajt ceremonia e “Golden Globe Awards”, shkruan lajmi.net.

Natyrisht, që në këtë ceremoni ku u ndanë çmimet e kinematografisë, ishin të pranishëm emrat më të njohur nga kjo fushë.

Çifti Marina dhe Geti shikuan nga afër ngjarjen që u zhvillua në Kaliforni, madje patën rastin të takonin nga afër edhe disa aktorë të njohur.

Bëhet fjalë për Hugh Grant, Glenn Close dhe shumë emra të njohur. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO