Me kë është Era Istrefi?!

Këngëtarja Era Istrefi, është një prej emrave më të pëlqyer të skenës sonë. Ndonëse nuk dihet shumë për jetën e saj private, është e qartë se fansave të saj kjo i intereson shumë, e vetë këngëtarja ka hedhur dyshime mbi këtë gjë

ShowBiz

14/01/2015 13:46

Era Istrefi ka postuar një fotografi në faqen e saj zyratre në rrjetin social ‘Instagram’, ndrësa ka lënë një mbishkrim që ka bërë kurreshtar fasnat e saj.

‘Unë dhe ai i moçmi”, shkruan Era, kurse ndjeksit e saj në Instagram, pyesnin kush është ai.

Ndërkaq për Erën është folë që ka qenë në lidhej me Drin Zatriqin, por që tani më nuk janë bashkë. Lajmi.net