Me foto në bikini modelja shqiptare uron Pavarësinë e Amerikës! – Lajmi.net
Me foto në bikini modelja shqiptare uron Pavarësinë e Amerikës!
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 16:36, 4 July 2018
Modelja shqiptare, Emina Çunmulaj tash e sa kohë jeton në SHBA.

Ajo është e martuar me biznismenin izraelit, Sam Nazarian të cilët jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, shkruan lajmi net.

Meqë sot është 242 vjetori i Pavarësisë së Amerikës, Emina ka publikuar një imazh në bikini teksa uron Pavarësinë.

“Urime për neve, 4 korrik”, ka shkruar ajo.

Ndryshe, Çunmulaj edhe pse ka dy vajza fiziku i saj është tejet në formë me linjat trupore bombastike që posedon. /Lajmi.net/

Happy Birthday 🇺🇸 #4thofjuly

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO