‘Me Dagz-in apo vetëm si ndihesh më e fortë?’, Einxhel habit me përgjigjen

ShowBiz

17/01/2022 08:50

Në një mbrëmje meksikane banorët kanë diskutuar shumë gjëra mes vete.

Einxhel u pyet nga Iliri në lidhje Dagz-in, shkruan lajmi.net.

‘A është më e fortë me Dagz-in tash apo ishte më herët vetëm?’, kjo ishte pyetja e Ilirit për Einxhelit.

Sipas ajo është e njëjtë dhe lidhja me të nuk ndikon fare në lojën e saj.

Einxhel tha se ajo vetëm se është më e lumtur me Dagz-in pasi ai nuk e luan lojën që ajo luan.

Einxhel u eliminua javën e kaluar por u rikthye me biletën e kthimit./Lajmi.net/