Me bikini në pikë të dimrit

Maria Careyn nuk e ndal as dimri. Këngëtarja e njohur amerikane është shfaqur me bikini në pikë të dimrit. 43 vjeçarja e ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke e shetitur qenin e saj, e veshur vetëm në bikini të kuqe, ndërsa prapa saj shihet bora. Carey është nënë e dy binjakëve dhe…

ShowBiz

22/12/2013 14:00

Maria Careyn nuk e ndal as dimri. Këngëtarja e njohur amerikane është shfaqur me bikini në pikë të dimrit. 43 vjeçarja e ka postuar një fotografi në Instagram, ku shihet duke e shetitur qenin e saj, e veshur vetëm në bikini të kuqe, ndërsa prapa saj shihet bora.

Carey është nënë e dy binjakëve dhe përkundër moshës së saj, ajo dukej mjaft seksi. Mariah ka dashur t’i përshëndesë fansat e saj me këtë fotografi provokuese.

“Kjo është vetëm një traditë në Aspen”, ka shkruar ajo. Carey ndodhet në Aspen së bashku me fëmijët e saj dhe bashkëshortin Nick Cannon për të festuar Krishtlindjen.