Mc Kresha nuk do të votojë në ‘Kënga Magjike’, kjo është arsyeja

Fifi dhe Mc Kresha janë konkurrent në ‘Kënga Magjike’.

ShowBiz

02/12/2018 21:42

Dy emrat e suksesshëm të estradës, Fifi dhe Mc Kresha, janë ndër konkurrentët më të fortë në festivalin e këngës ‘Kënga Magjike’, shkruan lajmi.net.

Projekti i tyre muzikor me të cilin po garojnë me kolegët po ashtu tejet të suksesshëm mban titullin ‘Psikopatja jote’ dhe aktualisht në kanalin zyrtar në Youtube ka grumbulluar 3 milion klikime.

Kjo dëshmon se publiku e ka pëlqyer këngën dhe çmimi i publikut është pothuajse i garantuar.

Mirëpo çfarë thonë dyshja për suksesin e projektit, a presin fitore dhe pse Kresha nuk do të votojë fare, e kuptoni në intervistën e plotë të dhënë për ‘Mirage’./Lajmi.net/

YouTube player