MC Kresha e thërret ezanin në xhaminë e Mitrovicës, publikohet video

Reperi mitrovicas, Kreshnik Fazliu i njohur si “MC Kresha” është parë ditën e djeshme në një xhami në Mitrovicë duke thirrur ezanin.

ShowBiz

25/04/2022 09:08

Në një video të publikuar në rrjetin social “Facebook” nga faqja “Qyteti i Mitrovicës” shihet reperi duke thirrur ezanin.

 

MC Kresha edhe më herët ka vizituar xhamitë dhe çdoherë veten e prezenton si besimtar i devotshëm dhe nuk pi alkool.