Mc Kresha bëhet baba

Reperi i njohur kosovar Mc Kresha dhe gruaja e tij Erzina janë bërë prindër për herë të parë.

ShowBiz

08/06/2020 18:00

Mc Kresha dhe bashkëshortja e tij kanë fituar epitetin e prindit me lindjen e vajzës, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka bërë të ditur babai i Erzinës përmes një postimi të bërë në Facebook ku ai shkruan

““Mirë se erdhe në jetë IZA! Jeta yte qoft e uruar nga ZOTI, vec me të mira, por edhe stuhit e jetës kurrë mos të lakofshin”, ka shkruar ai. /Lajmi.net/