Mbyllet Trepça-Tirana, rezultat befasues

Trepça është mposhtur nga skuadra e Tiranës në Ligën Ballkanike.

Sport

24/11/2016 20:56

Ekipi tiranas ka arritur të fitojë me rezultat 74:68.

Ndeshja u zhvillua në palestrën “Minatori”, ku atmosfera ishte e jashtëzakonshme.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.