Mbyllet faza e dytë e kampionatit në Kosovë, kjo është tabela – Lajmi.net
Mbyllet faza e dytë e kampionatit në Kosovë, kjo është tabela
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:23, 11 March 2018
.

Kanë përfunduar gjitha takimet e xhiros së 22-të, e fundit në fazen e dytë, të Kampionatit.

Prishtina e Liria kanë vazhduar me fitore, kurse fitore kanë shenuar këtë javë edhe Feronikeli, Gjilani e Vëllaznimi.

Prishtina 3:1 Besa
Feronikeli 1:0 Drenica
Trepça ’89 1:1 Drita
Gjilani 1:0 Vllaznia
Vëllaznimi 2:0 Flamurtari
Llapi 0:2 Liria

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO