Mbyllen ndeshjet, ja rezultatet e ditës në Vala Superligë – Lajmi.net
Mbyllen ndeshjet, ja rezultatet e ditës në Vala Superligë
Autori: Lajmi.net SportSporti Vendor 15:59, 1 April 2018
.

Janë mbyllur ndeshjet e ditës së diel në Vala Superligë.

Feronikeli dhe Llapi luajtën baras në kryendeshje, 2:2, përcjellë “Lajmi.net”.

Trepça ’89 mundi Drenicën 1:0, derisa Gjilani deklasoi Vllazninë, 4:0.

Sot:

Feronikeli-Llapi 2:2
Trepça ’89-Drenica 1:0
Gjilani-Vllaznia 4:0

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO