Të Infektuar: 18.910

Të Shëruar: 15.367

Të Vdekur: 674

Mbrojtësi i Barcelonës huazohet te PAOK

12:03 | 20 Shtator 2020

Moussa Wague do të largohet nga Barcelona.

Skuadra e Barcelonës është gati që të lë Moussa Wague që të largohet në formë huzaimi.

Wague do të shkojë në Superligën e Greqisë, ku do të aktivizohet me PAOK, transmeton lajmi.net.

Grekët nuk do të kenë opsionin për blerjen e kartonit të Wague.

Lojtari e kishte të pamundur që të fitonte garën me emrat si Sergi Roberto dhe Nelson Semedo. /Lajmi.net/