Mbresa dhe Artani janë të eliminuarit e parë

Finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova” po mbahet sonte. Para se të kuptohet fituesi, ka eliminime, shkruan lajmi.net. Dy të eliminuarit e parë janë Mbresa dhe Artani. Ata humbin mundësin për të fituar çmimin e madh./Lajmi.net/

ShowBiz

18/03/2023 01:18

Finalja e madhe e “Big Brother VIP Kosova” po mbahet sonte.

Para se të kuptohet fituesi, ka eliminime, shkruan lajmi.net.

Dy të eliminuarit e parë janë Mbresa dhe Artani.

Ata humbin mundësin për të fituar çmimin e madh./Lajmi.net/