Mbaron votimi, ky është presidenti i ri i FSHF-së

13:17 | 7 Shkurt 2018

Armand Duka shpallet fituese në raundin e dytë me 38 vota, 24 Bashkim Fino, 3 të pavlefshme.

Futbolli shqiptar zgjedh sot nga Durrësi drejtuesin e ri për 4 vitet e ardhshme si dhe anëtarët e rinj të Komitetit Ekzekutiv.

Armand Duka shpallet fituese në raundin e dytë me 38 vota, 24 Bashkim Fino, 3 të pavlefshme.

Duka mposhti Finon me diferencë të madhe. /Lajmi.net/