Mbaroi, çifti i juaj i preferuar janë zyrtarisht të divorcuar – Lajmi.net
Mbaroi, çifti i juaj i preferuar janë zyrtarisht të divorcuar
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 9:16, 9 November 2018
Ben Affleck dhe Jennifer Garner janë zyrtarisht të divorcuar.

Në dokumentet e marra nga ET, një gjykatës nënshkroi të martën dokumentet e shkurorëzimit përfundimtar që ekzistonin në Gjykatën e Lartë të Qarkut L.A. javën e kaluar, shkruan foxnews transmeton lajmi.net

Dokumentet deklarojnë se të dy Garner dhe Affleck do të ndajnë kujdestarinë ligjore të tre fëmijëve të tyre, Violet, 12, Seraphina, 9 dhe Samuel, 6.

Prindërit do të duhet të konsultohen me njëri-tjetrin për të gjitha vendimet kryesore që kanë të bëjnë me shëndetin, edukimin dhe mirëqenien e fëmijëve të tyre.

TMZ ishte e para që e ka raportuar lajmin.

Affleck dhe Garner njoftuan ndarjen e tyre në vitin 2015 dhe e paraqitën divorcin prillin e kaluar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO