Mbahet ceremonia e diplomimit të kadetëve të FSK-së

7:44 | 27 Qershor 2019

FSK

Sot do të mbahet ceremonia e diplomimit të kadetëve të FSK-së, gjenerata e 19-të.

Ky aktivitet mbahet në kazermën “Skënderbeu” të Komandës së Doktrinës dhe Stërvitjes në Ferizaj.

Ceremonia nis në ora 11:00, dhe pritet të marrë pjesë edhe kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj. /Lajmi.net/