Maya tregon linjat e jashtëzakonshme me bikini tropikale

23:46 | 22 Shtator 2021

Ajo nuk ka turp të tregojë figurën e saj në rrjetet sociale.

Dhe Maya Jama po tregonte përsëri kthesat e saj të martën, ndërsa ajo u shfaq në pasqyrë para se të shëtiste pranë pishinës në LA, ku ajo po viziton të dashurin e saj Ben Simmons, shkruan Daily Mail.

Details: She wore her curly brunette tresses up in a pony and accessorize with gold hoop earrings and a pendant necklace

Prezantuesja televizive, 27 vjeç, dukej e mrekullueshme me bikini të vegjël të verdhë dhe portokalli, të cilët tregonin një aluzion të pasurive të saj të bollshme dhe këmbëve të tonifikuara.

Stunning: The TV presenter, 27, looked great in the tiny yellow and orange patterned bikini which showed off a hint of her ample assets and toned legs

Maya dukej e mrekullueshme me rroba banje të pakta të cilat tregonin barkun e saj të tendosur ndërsa punonte këndet e mira.

Incredible: Maya looked great in the skimpy swimwear which showed off her taut stomach as she worked her best angles
Ajo kishte veshur flokët e saja kaçurrela në një bisht të vogël dhe kishte aksesorë me vathë të artë dhe një gjerdan varëse./Lajmi.net/