Mavraj: Ja çfarë do të bëja për Majlindën, po të isha në Kosovë tani (FOTO)

12:12 | 8 Gusht 2016

Edhe kosovari i Kombëtares së Shqipërisë, Mërgim Mavraj, uron Majlinda Kelmendin për medaljen e artë në “Rio 2016”.

Mavraj postoi tri foto në rrjetin social Facebook, duke shkruar një urim interesant për Majlindën.

Ai e quajti atë krenari të kombit shqiptar dhe ftoi të gjithë që të dalin dhe ta presin Majlindën, përcjellë “Lajmi.net”.

Më poshtë mund ta shihni postimin e plotë të Mavrajt.