Mavraj “bombardon” trajnerin e Hamburgut – Lajmi.net
Mavraj “bombardon” trajnerin e Hamburgut
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:09, 13 September 2018
Mërgim Mavraj, ka kritikuar ashpër ish-trajnerin e tij tek Hamburgu, Kristian Titz, ku e sulmon në një intervistë për “Bild”.

Mbrojtësi shqiptar, gjithashtu, është ende i paqartë për arsyet e rënies së Hamburgut nga kategoria.

“Nga ana njerëzore, trajneri është një katastrofë e vërtetë. Nuk fajësoj njeri tjetër, edhe pse shumë e kanë kaluar me sukses këtë situatë. As edhe një zyrtar i klubit nuk më foli ndonjëherë me mua për atë masë të marrë nga trajneri, apo të më shpjegonte diçka më shumë.

“Trajneri Titz, mesa duket nuk kishte besim tek unë që mund të ndihmoja ekipin. Trajneri ka të drejtë të përjashtojë ndonjë lojtar, por në rrethanat e duhura” – deklaroi Mavraj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO