Mauro Icardi dhe Wanda Icardi befasuan vajzën në festën e ditëlindjes

Kapiteni i futbollit dhe bashkëshortja festuan ditëlindjen e vajzës.

ShowBiz

27/10/2020 08:28

Wanda Icardi publikoi disa nga fotot në rrjetet sociale ku shkroi se si vajza ka festuar ditëlindjen në një kohë pandemie, shkruan lajmi.net.

“Isabella po feston 4 vjetorin sot. Faleminderit atyre që ishin në gjendje të vinin në shtëpi, kjo na bëri Isabellën dhe falënderojmë të gjithë që na ndihmuan ti bëjmë tortën e princeshave vajzës sonë”, shkroi ndër të tjerash ajo.

Ata kishin përgatitur mjaft ëmbëlsira ndërsa dhoma ishte stolisur si një pallat mbretëror.

Familja dukeshin të lumtur së bashku, ndërsa Wanda kishte veshur një fustan të zi që i zbulonte gjoksin me flokë të lëshuara poshtë./Lajmi.net/