Matic e godet Fabregasin (Video)

Mesfushori i Chelseas, Nemanja Matic në mënyrë aksidentale e ka goditur në fytyrë, bashkëlojtarin e tij, Cesc Fabregas gjatë ndeshjes së fundit.

Sport

19/01/2015 09:17

Matic e goditi në fytyrë në mënyrë aksidentale në takimin ndaj Swanseas, mesfushorin e skuadrës së tij, spanjollin Cesc Fabregas.

Lojtarët e Chelseas ishin duke e festuar golin e shënuar nga Diego Costa, dhe në momentin e festës, Matic nuk arriti ta përmbajë vetën, pasi e goditi në fytyrë Fabregasin.

Për më shumë, shikojini pamjet e videos së mëposhtme.

Video