Masakra në Vlorë, ja çfarë urdhri kanë marrë për autorin, RENEA dhe FNSH

Një masakër e vërtetë ka ndodhur në fshatin Resulaj të Vlorës, ku 8 persona janë vrarë me armë zjarri.