Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO – Lajmi.net
Martohet sërish Rezarta Shkurta: I thashë PO
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 19:58, 12 January 2019
"I thashë PO", është përgjigja e Rezarta Shkurtës ndaj propozimit që ia bëri, bashkëshorti.

Këngëtarja nga Shqipëria, Rezarta Shkurta duket se po martohet sërish me Ermal Hoxhën, shkruan lajmi.net.

Ajo ka hedhur një imazh në llogarinë e saj, Instagram e cila momentalisht gjendet në Dubai dhe tregon se i ka thënë PO propozimit që ia bëri Ermali.

“Unë thashë PO…🥰 Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke… Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje… #TeDua”, janë fjalët e artistes, Shkurta.

Theksojmë se, Ermal Hoxha la qelinë tre vite pas dënimit për trafik droge e mbetur në tentativë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO