Marre – Ronela Hajati – Teksti i këngës (Video) – Lajmi.net
Marre – Ronela Hajati – Teksti i këngës (Video)
Autori: Lajmi.net Lajme 14:44, 28 June 2016
Teksi i këngës Marre nga Ronela Hajati.

Ref.Marre a marre ti
Paj aj aj o
Me bo me bo dashni
Mo spo don
Adio adio adio
Ça me bo
Adio adio adio
Ça me bo vet

Allo allo dançer
M’ke lon si fanse
Une per ty sot kom m’u duk like Beyonce
Mos m’thuj Ronçe
I’m not your fiance
Me not a sweet gal,me a kiss like a française
Naa kah po t’shoh mi lun ment
Naa kaniher me t’myt n’det du
Naa djemt e mir si lojn vet
Boy come come boy you really like it

Ref.Marre a marre ti
Paj aj aj o
Me bo me bo dashni
Mo spo don
Adio adio adio
Ça me bo
Adio adio adio
Ça me bo vet

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO