Marquinhos në Barcelonë?

Skuadra e Barcelonës është shumë e interesuar për transferimin e mbrojtësit të PSG, Marquinhos.

Sport

12/10/2015 17:10

Luis Enrique është në kërkim të një mbrojtësi , dhe Marquinhos shihet si transferi ideal për katalunasit.

Sipas ‘Mundo Deportivo’, Barcelona do të bëjë ofertë zyrtare për lojtarin gjatë muajit janar.

Braziliani gjithashtu po kërkohet nga skuadra e Chelseas.