Marinsi amerikan këndon këngën “Prej Tropoje” të Gold AG dhe Ismet Bexhetit

17:31 | 6 Dhjetor 2018

Corey Banks është marinsi amerikan që me mision tash e një kohë ndodhet në Kosovë.

Për publikun u bë më i njohur, pasi ka mësuar përmendsh shumë nga projektet e artistëve shqiptarë, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, është reperi Gold AG i cili ka publikuar një video në Instagram në të cilën e shfaqë marinsin amerikan, teksa këndon këngën e fundit të Gold AG dhe Ismet Bexhetit “Prej Tropoje”.

Ndryshe, “Prej Tropoje”, tashmë ka marrë mbi një milion klikime në kanalin, Youtube. /Lajmi.net/