Marina Vjollca sinonim i elegancës

Marina Vjollca ka ndarë disa fotografi para puntatës së radhës.

ShowBiz

06/06/2020 19:43

Marina Vjollca është një nga emrat më të komentuara në shoubiz, kjo pasi moderatorja është nga më të mirat në profesionin e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo para disa minuatave ka lansuar një fotografi në Instagram, para puntatës së radhës të emisionit ‘Klanifornia’, ajo duket shumë elegante me fustanin e përzgjedhur.

Në imazhin e ndarë, Marina shihet teksa ngreh fustanin lartë dhe si mbishkrim të fotos shkroi “Llastice apo goce shembullore”. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CBGHU5lDqUw/