Marina Vjollca në pushime (Foto)

Marina Vjollca ka shfrytëzuar Malin e Zi për të kaluar disa ditë pushimi.

ShowBiz

03/08/2015 15:50

Summerfest 2015 ka kaluar me sukses edhe një edicion ndërsa motrat Vjollca kanë qenë më aktive se kurrë.

Marinës i ka mbetur ‘lezeti’ i kohës së mirë që ka kaluar në Ulqin me rastin e Summerfest mbrëmjes së organizuar atje dhe taqni bukuroshja po qëndron në plazhin në vendin Shën Stefan./Lajmi.net