Të Infektuar: 70.753

Të Shëruar: 60.628

Të Vdekur: 1.620

Marina Vjollca hap arkivat dhe ndan kujtimin e hershëm me Ghetto Geasy-n

21:25 | 17 Janar 2021

Marina Vjollca ka publikuar imazhin e para 4 viteve me Getoarin.

Moderatorja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është aktive në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Me ndjekësit e saj ajo ndan imazhe nga më të ndryshmet.

Së fundi ajo solli disa pamje të para 4 viteve ku shihet me bashkëshortin e saj, reperin e njohur, Getoar Selimi.

Fotografitë duket se janë shkrepur para 4 viteve në Miami ku çifti po shijonte një pushim së bashku./Lajmi.net/